FOR JANE z.s. PROJEKTY PODPORUJÍ NÁS KONTAKTY NÁŠ TÝM
home

LEUŠKA MÁCOVÁ

LEUŠKA MÁCOVÁ

Leuška Mácová se narodila 30.5.2012 s vrozenou vývojovou vadou lymfatických i krevních cév, jedná se o syndrom M-CM (Macrocephaly-capillary malformatiom). Má hypertrofii pravé poloviny těla, hydrocefalus řešený shuntem, tachykardii, flutter síní, hypotonii, tracheostomii a při obtížích je závislá na domácí umělé plicní ventilaci.

 

Přes všechny svoje zdravotní problémy je to usměvavá holčička, která je smutná jen, když nemůže dýchat. Bydlí s maminkou, tatínkem a bráškou Matýskem. V dětské nemocnici v Brně strávila 8 měsíců, zvládla závažnou kardio operaci a poté těžký boj se sepsí celého organizmu, kdy byla 3 týdny v umělém spánku v kritickém stavu. Je to Lea lvice bojovnice. :-)

Podrobnější příběh Leušky a její rodiny, naleznete ZDE

 

Rodinou Leušky, jsme byli požádáni o zřízení veřejné sbírky.


Číslo účtu pro Leu

 

3 5 0 0 0 1 5 0 8 5  /  7 9 4 0


 

My ve FOR JANE budeme velmi rádi, pokud podpoříte Leušku a její rodinu, jakoukoli finanční částkou.

Děkujeme, moc si toho vážíme.

 

Dárci, kteří přispějí finančním darem Leušce, si mohou uplatnit tato daňová zvýhodnění:

Fyzické osoby:

od základu daně si lze odečíst hodnotu darů, poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za rok přesáhne 2% ze základu daně nebo činí alespoň 1 000,00 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 10% ze základu daně. (§ 15 odst. 5 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Právnické osoby:

od základu daně, snížené dle § 34 zák. o daních z příjmů, si lze odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2 000,00 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 5% z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání. (§ 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Potvrzení, které slouží jako doklad o přijetí daru Vám rádi pošleme. Napište na forjane@forjane.cz a uveďte své jméno, příjmení a adresu, IČ nebo datum narození. Potvrzení Vám pošleme, jakmile Váš příspěvek dorazí na účet.

Žádáte-li potvrzení o přijetí daru, který byl zaslán složenkou přes Českou poštu, napište nám na email a zašlete naskenovanou kopii ústřižku složenky o zaplacení a Vaše datum narození.

 

 

Soubory ke stažení

Osvědčení o sbírce

Osvědčení o sbírce

 

 


<< zpět

 
Kopírování zde uveřejněných fotografií bez písemného svolení autora zakázáno! | 2010 Webhosting, webdesign - mcrai.eu
RELATIVE | PATRICK | mcRAI | VIA ALTA | Konto Bariéry | Nadace ČEZ | MICHAELA HASÍKOVÁ