FOR JANE z.s. PROJEKTY PODPORUJÍ NÁS KONTAKTY NÁŠ TÝM
home

DAVID NOVOTNÝ

DAVID NOVOTNÝ

Dne 15.12.2011 Davida srazil v automobilu vlak, doposud za neobjasněných okolností.
Noc z 15.12. na 16.12.2011 - sedmihodinová operace mozku v brněnském KARIM centru, v následujících týdnech přetrvávající kóma.

DIOP Třebíč - přetrvávající vegetativní stav, krční tracheostomie, vyživování pomocí žaludeční sondy, neschopnost volního pohybu, spastická kvadruparéza, vypuknutí epilepsie.

 

 

 

Davida dne 20.11.2012 propustili do domácí péče.

V tuto chvíli se Davidovi naskytla jediná šance, jak se s vážným zraněním vypořádat, což umožní pouze speciální terapie - Klimtherapy 18+, na kterou je třeba v co nejkratší možné době získat částku přesahující        700 000 Kč.

Po 14 dnech od zahájení Klimtherapy 18+ vůlí řízené otočení nalůžku, zvládnutí komunikace ANO/NE, David zdraví a odpovídá gesty.

 

Rodinou Davida, jsme byli požádáni o zřízení veřejné sbírky.


Číslo účtu pro Davida

 

6 5 0 0 0 1 4 3 7 7  /  0 1 0 0


 

My ve FOR JANE budeme velmi rádi, pokud podpoříte Davida jakoukoli finanční částkou.

Děkujeme, moc si toho vážíme.

 

Dárci, kteří přispějí finančním darem Davidovi, si mohou uplatnit tato daňová zvýhodnění:

Fyzické osoby:

od základu daně si lze odečíst hodnotu darů, poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za rok přesáhne 2% ze základu daně nebo činí alespoň 1 000,00 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 10% ze základu daně. (§ 15 odst. 5 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Právnické osoby:

od základu daně, snížené dle § 34 zák. o daních z příjmů, si lze odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2 000,00 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 5% z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání. (§ 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Potvrzení, které slouží jako doklad o přijetí daru Vám rádi pošleme. Napište na forjane@forjane.cz a uveďte své jméno, příjmení a adresu, IČ nebo datum narození. Potvrzení Vám pošleme, jakmile Váš příspěvek dorazí na účet.

Žádáte-li potvrzení o přijetí daru, který byl zaslán složenkou přes Českou poštu, napište nám na email a zašlete naskenovanou kopii ústřižku složenky o zaplacení a Vaše datum narození.

Velice děkujeme všem, kteří se rozhodli pomoci finančním darem FOR JANE. Velice si toho vážíme.

FOR JANE o.s

 

 

 

Soubory ke stažení

Osvědčení o sbírce

Osvědčení o sbírce

 

 

Odkazy

sbirkaprodavida.cz/

sbirkaprodavida.cz/

Oficiální web Sbírky pro Davida

 

 


<< zpět

 
Kopírování zde uveřejněných fotografií bez písemného svolení autora zakázáno! | 2010 Webhosting, webdesign - mcrai.eu
RELATIVE | PATRICK | mcRAI | VIA ALTA | Konto Bariéry | Nadace ČEZ | MICHAELA HASÍKOVÁ